В Адміністрації президента не хочуть коментувати заяву Сергія Льовочкіна про відставку з посади голови АП.

"Це відносини тільки між ними (Льовочкіним і Януковичем)" , - пояснив один зі співрозмовників газеті "Комерсант-Україна".

Інформації про відставку глави АП передував скандал на телеканалі "Інтер" , співвласником якого є Льовочкін. Лідерів опозиційних партій Арсенія Яценюка , Віталія Кличка та Олега Тягнибока не пустили на ефір ток-шоу "Шустер Live". Замість шоу "Інтер" почав транслювати телесеріал.

За 20 хвилин ситуація вирішилася, і політичне ток-шоу вийшло в ефір за участю представників опозиції. Джерела видання на телеканалі стверджують, що це сталося після телефонного дзвінка Сергія Льовочкіна.

В опозиції заяву Льовочкіна про відставку після кривавого розгону мирної акції на Майдані Незалежності розцінили як спробу "зберегти обличчя". "Я вважаю, що це save facing", - заявив Яценюк.

Льовочкін працює у команді Віктора Януковича вже 8 років. У 2006 році тодішній прем'єр-міністр Янукович призначив Льовочкіна керівником служби глави уряду.

До того Льовочкін був першим помічником президента Леоніда Кучми та радником голови Верховної Ради Володимира Литвина.

У 2007 році він був обраний народним депутатом від Партії регіонів. У 2010 році склав повноваження у зв'язку з переходом на посаду голови Адміністрації президента.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75