Лідери опозиції залишили адміністрацію президента.

Про це повідомляє пресс-служба Батьківщини.

За словами лідера цієї фракції Арсенія Яценюка, коли лідери опозиції і депутати підійшли до будівлі, до них вийшов комендант і повідомив, що в адміністрації нікого немає.

Яценюк пояснив, щоб опозиція ходила до адміністрації президента, аби перевірити, де перебуває президент Віктор Янукович. Президента в адміністрації знайти не вдалося, розказав він.

Раніше повідомлялося, що президент України Віктор Янукович вирушив з візитом до Китаю. За даними сайту Flightradar24.com, він вилетів у Китай сьогодні о 7:15 за київським часом.

Керівник Батьківщини підкреслив, що на будівлі АП висить табличка з надписом "ремонт".

За інформацією Інтерфакс-Україна більшість мітингувальників пішли з вулиці Лютеранської і повертаються на майдан Незалежності.

Зараз біля під'їзду до АП перебувають кілька десятків опозиціонерів, які планують за дорученням лідерів опозиції створювати блокаду підходів до адміністрації президента.

Навпроти рядів службовців внутрішніх військ з металевими щитами, з боку Лютеранської стоїть мікроавтобус із символікою Батьківщини та звуковою апаратурою, чутно голосну музику.

На вул. Інститутській залишаються кілька сотень учасників акції, їх кількість поступово зменшується.

Перед мітингувальниками виступили Яценюк і лідер партії УДАР Віталій Кличко, які закликали присутніх не розходитися і продовжувати протест проти дій влади. При цьому вони просять не піддаватися на провокації.

Мітингувальники скандують "Зека геть!".

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75