Міліція затримала Олександра Солоненка - свободівця, депутата Корецької райради Рівненської області.

Про це повідомляє прес-служба ВО "Свбода".

Націоналіст затриманий на 3 доби, йому інкримінують йому хуліганство і непокору міліції. Наразі свободівець перебуває в Шевченківському райвіділку міліції.

Як зазначили у "Свободі", активіста затримали під час подій на Бесарабці, де "невідомі патріоти хотіли знести пам’ятник Лєніну".

"Свободівець намагався з’ясувати в "беркутівців", за що вони затримують активістів. Це стало причиною задля затримання самого націоналіста", - підкреслили у "Свободі".

Завтра Солоненку буде обрано запобіжний захід.

Як відомо, раніше у столичному главку міліції заявили, що затриманих в результаті даного сутички під пам'ятником Леніну немає.

1 грудня під пам'ятником Леніну на бульварі Тараса Шевченка відбулися заворушення: невідомі у чорних масках, у кількості близько 150 осіб, намагалися зруйнувати пам’ятник.  

Активісти намагалися перекрити рух на бульварі Шевченка, натягнувши канат. Через приблизно 5 хвилин "Беркут" повернувся у посиленому складі і розпочав по одному затримувати активістів.

Журналісти повідомили, що намагалися затримати депутата від "Свободи" Едуарда Леонова та брата Олега Тягнибока Андрія. Кілька осіб були затримані.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75