Біля автовокзалу у Дніпропетровську троє молодих людей спортивної статури побили чотирьох учасників Євромайдану, які прямували до Києва.

Про це розповів "Інтерфаксу-Україна" один із потерпілих, депутат Бабушкінської райради, помічник нардепа Леоніда Сергієнка Микола Хоменко.

За його словами, він із трьома учасниками Євромайдану сиділи в машині, коли троє молодих осіб почали штовхати один одного прямо в машині.

"Вони так штовхали один одного на машину, що ум'яли двері. Коли ми вийшли з машини, вони без слів накинулися на нас і стали професійно бити. Вони били по обличчю, голові, збили мене з ніг і почали бити ногами", - розповів Хоменко.

За його словами, нападники – професійні спортсмени, борці.

"Я не виключаю, що нас били ті ж "тітушки" народного депутата Івана Ступака, які розгромили Євромайдан у Дніпропетровську", - додав Хоменко.

Міліція нападників і потерпілих доправила в Кіровське районне відділення Головного управління МВС у Дніпропетровській області.

Потерпілі планують звернутися  до лікарні, зняти побої й домагатися відкриття кримінального провадження.

У неділю на народному віче у Дніпропетровську було зібрано близько 24 тис грн, на які понад 60 людей спрямовані до Києва на Майдана Незалежності.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75