Робота управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату Київської міської держадміністрації тимчасово заблокована.

"Попри обіцянки штурмовиків адмінбудівлі КМДА не проникати в робочі кабінети держслужбовців, протестувальники виламали двері до кабінету управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації (прес-служби КМДА)", - сказано в повідомленні.

З кабінету вилучені меблі, комп’ютери та оргтехніка. Документи і особисті речі працівників прес-служби розкидані на підлозі.

"Все це блокує роботу прес-служби у складі управління, а також відділу доступу до публічної інформації", - сказано в заяві.

"Усі запити від засобів масової інформації та запити на публічну інформацію, що були надіслані на офіційні електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. після завершення робочого дня у п’ятницю, 29 листопада, не будуть отримані та зареєстровані до відновлення техніки та доступу до поштового серверу", - попередили у КМДА.

Телефони управління також тимчасово не працюють, додали там.

Водночас, сайт київської влади оновлюється і працює пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Також можна звертатися по коментарі за телефоном 067-242-37-22.

"Ми сподіваємося, що організатори захоплення приміщень утримаються від актів вандалізму", - заявляє прес-служба КМДА.

Як відомо, у неділю вдень мітингувальники увірвалися в будівлю КМДА.

Київська міліція вже попередила, що буде вживати заходів зі звільнення захоплених адмінбудівель, якщо мітингувальники не покинуть їх самі.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75