Покращити прибирання прибудинкових території – в тому числі від снігу, – можна лише за умови реального фінансування працівників, які безпосередньо цим займаються. У цьому переконаний голова Секретаріату Української народної партії, народний депутат України ІІІ-ІV скликань, голова Полтавської облдержадміністрації 2005-2010 років Валерій Асадчев.

 

За його словами, «сьогодні кошти, які кияни платять за утримання прибудинкових територій, розпорошуються на загальних ЖЕКівських рахунках». «В результаті, 40% цих коштів йде на накладні витрати самих ЖЕКів, а робітники, які безпосередньо займаються прибиранням, отримують копійки і, відповідно, халатно ставляться до своїх обов’язків», – зазначив політик.

 

«Змінити цю ситуацію можна, ввівши спеціальні рахунки, щоб оплата, яка надходить від мешканців конкретного будинку, йшла не на загальний рахунок ЖЕКу, а на конкретний субрахунок, з якого оплачуватимуться лише роботи з утримання прибудинкових територій», – розказав Асадчев, додавши, що таке рішення може прийняти як Кабмін, так і окремий ЖЕК або створений кондомініум.

 

«У такий спосіб, стане набагато простіше контролювати рух коштів і витрачати їх можна буде більш прицільно», – переконаний Валерій Асадчев.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

04071, м.Київ,

вул. Верхній Вал 30А, 4-й поверх

Тел: (044) 425-21-15

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75