Робітники сумського комунального підприємства «Електроавтотранс» погрожують міській і обласній владі страйком через борги по заробітній платі. Про це проінформували в міській організації Української народної партії. Наразі колективу заборгували  майже два мільйона гривень, тому далі він працювати не хоче.

 

«Це при тому, що  комунальне замовлення  тролейбусники виконують практично без нарікань, - перевозить всіх пільговиків, - але держава чомусь не збирається повертати їм з це гроші», – розказали в Сумській УНП.

 

У ступор заганяє й незрозуміла ситуація з рухом бюджетних коштів. Як розповіли в УНП, 500 тисяч гривень фінансової підтримки «Електроавтотрансу» від міської ради  не проходять крізь казначейство. З міського бюджету суму списали, утім, на рахунки підприємства вона не лягла.

 

До того ж на носі зима, а  вона вимагає суттєвої підготовки для тролейбусників: як мінімум, переобладнати машини на зимову губу  і закупити запчастини. Інакше, дійсно, в рейси виходити немає сенсу: і з погляду економіки, і з власної гідності, і з дотриманням безпеки пасажирів.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75