«Рішення конгресу США щодо боргового ліміту - останній шанс для України швидкими темпами перебудувати економіку України, створивши сильне внутрішнє виробництво і споживання», - вважає експерт з економічних питань, член Центрального Проводу Української народної партії Борис КУШНІРУК. Утім, він називає уникнення штатами технічного дефолту «лише коротким відтермінуванням».

 

«Глобальна економіка починає дедалі частіше давати збої. Розуміючи це, сьогодні багато країн, наприклад Бразилія, Індія, Китай, підвищують увагу саме до внутрішнього ринку. Зокрема, Китай підвищив експортне мито на багато видів своєї продукції, а керівництво цієї країни прийняло рішення про розвиток економіки внутрішніх регіонів і розвиток споживання на внутрішніх ринках», - розповідає КУШНІРУК. Він також наголошує, що «сьогодні навіть США планує запровадити нову програму повернення коштів з офшорів. При цьому усі амністовані кошти з пільговим оподаткуванням можуть інвестуватися виключно у виробничі сфери».

 

Він радить Україні також повернутися до стратегії "виробляй" та "купуй" українське, оскільки інакше при кожній нестандартній ситуації у США, ЄС чи Китаї, ми змушені будемо чекати «з моря погоди», не маючи жодної можливості рятуватися.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75