У Луганську влада та опозиція окремо святкуватимуть 20-ту річницю Незалежності України: опозиційні сили Луганська організують і проведуть мітинг протесту «проти антинародних дій влади» біля Пілону Слави в той час, як влада проведе урочистості біля пам′ятника Тарасу Шевченку.

 

Про це повідомили в прес-службі Луганської обласної організації Української народної партії. Представники Комітету опору диктатурі, в яку входить і УНП, закликала луганчан приєднатися до акції опозиції. «Знайди своє місце в колоні справжніх патріотів України. Достойно відзначимо головне свято країни! Янукович знехтував нами, проте ми не дамо йому знехтувати Україною!», - наголошується у зверненні.

 

В Комітету опору диктатурі на Луганщині увійшли Українська Народна Партія, ВО «Батьківщина», Фронт змін, Партія Реформи і Порядок, «Свобода», Народний рух України, «За Україну», Наша Україна, Європейська партія, Партія Захисників Вітчизни, Народна Самооборона, Громадська позиція, об'єднання вільних профсоюзів Луганщини та інші представники громадських організацій.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75