«Пропагандою  в «найкращих»  радянських традиціях» назвав презентацію фільму про успіхи діяльності житомирського мера Володимира ДЕБОЯ голова управи Житомирської обласної організації УНП Володимир КРАСОВСЬКИЙ.


«Створенням такого фільму житомирська мерія лише довела, що їх успіхи є настільки мізерними на тлі загальних негараздів міста, що без перегляду фільму їх ніхто і не помітить», - заявив КРАСОВСЬКИЙ, зазначивши, що «УНП готує запит до міської ради з метою виявлення джерела фінансування зйомок, адже фільм не несе жодної користі житомирянам, а є суто пропагандистським».

 

На його думку, «результати діяльності чи бездіяльності будь-якого мера можна чітко побачити, просто вийшовши на вулиці міста, і якщо ці результати є, то їх помітять без зайвого афішування». Політик також відзначив, що «створення фільму доповнило політичний образ житомирського мера, чудово вписавшись в низку заходів в совковому стилі, здійснених під його керівництвом, починаючи з відродження радянської гри «Зірниця» та закінчуючи встановленням меморіальних дошок старій партійній номенклатурі».

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75