«Укотре розігруючи «мовну» карту, луганські депутати розраховують на додаткові відсотки під час парламентських виборів», - так у Луганській обласній організації Української народної партії прокоментували проект звернення депутатів Луганської обласної ради до Верховної Ради України із закликом позачергово розглянути проект закону «Про основи державної мовної політики», яким передбачається надання російській мові статусу регіональної у 13 областях України.


«Автори звернення, певно, вважають, що мовна дискримінація російськомовного населення є найважливішою в державі проблемою і, якщо її не вирішити, то країна мало не захлинеться в міжусобицях», - кажуть представники УНП.


Партійці наголошують, що «замість плідної праці на користь луганчан, обласні депутати продовжують розігрувати «мовну» карту», хоча це питання і не знайшло достатньої підтримки колег з парламентської коаліції».


«Місцевих обранців надзвичайно непокоять і дві години часової різниці з Москвою: про це вони теж не втомлюються говорити», - додають в обласній УНП.

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75