ТКАЛИЧ  розказав, що на другому засіданні у цій справі замість судді О. СОЛОНІЧЕНКО, яка вела перше засідання, головувала суддя К. ПЕТРОСЯН. „Жодного клопотання позивача нова суддя не задовольнила, хоча всі клопотання представника облради ухвалювалися по-стаханівськи”, – розповіли вУНП.

 

„Розгляд  справи не залишав ніяких шансів на справедливість і неупередженість  суду”, – наголосив голова Луганської УНП. Він розказав, що впродовж 10 годин  суддя демонструвала „повне незнання державної мови, її стилістики та граматики, суцільне калькування російської мови та брутальну упередженість у діях”.

 

„І  це, при розгляді доленосного питання: бути чи не бути українській мові в  луганській області?”, – обурився голова обласної УНП. „Це ганебне рішення має на меті не тільки ввести в діловому обороті вільне використання російської мови, але й відвернути нашу молодь від української мови та літератури”, – підсумував ТКАЛИЧ. Він додав, що „як тільки суд офіційно передасть рішення, ми готуватимемо апеляцію”.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75