ТКАЛИЧ  розказав, що на другому засіданні у цій справі замість судді О. СОЛОНІЧЕНКО, яка вела перше засідання, головувала суддя К. ПЕТРОСЯН. „Жодного клопотання позивача нова суддя не задовольнила, хоча всі клопотання представника облради ухвалювалися по-стаханівськи”, – розповіли вУНП.

 

„Розгляд  справи не залишав ніяких шансів на справедливість і неупередженість  суду”, – наголосив голова Луганської УНП. Він розказав, що впродовж 10 годин  суддя демонструвала „повне незнання державної мови, її стилістики та граматики, суцільне калькування російської мови та брутальну упередженість у діях”.

 

„І  це, при розгляді доленосного питання: бути чи не бути українській мові в  луганській області?”, – обурився голова обласної УНП. „Це ганебне рішення має на меті не тільки ввести в діловому обороті вільне використання російської мови, але й відвернути нашу молодь від української мови та літератури”, – підсумував ТКАЛИЧ. Він додав, що „як тільки суд офіційно передасть рішення, ми готуватимемо апеляцію”.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75