У Луганській обласній організації Української  народної партії здивовані  тим, що Луганський міський  голова Сергій КРАВЧЕНКО, на роботу якого в мешканців обласного центру безліч нарікань, потрапив до десятки претендентів на звання лауреатів шістнадцятої загальнонаціональної програми «Людина року-2011» у номінації «Міський голова року». Партійці припускають, що головним критерієм цього конкурсу є приналежність до відповідної партії.


В УНП звертають увагу на «високі професійні і громадські досягнення» КРАВЧЕНКА, наприклад, у наданні комунальних послуг, коли деякі мікрорайони, попри найвищі в Україні тарифи, днями залишаються без води, або в транспортній сфері, де процвітають корупція, погана організація перевезень, низька безпека, висока вартість проїзду.


«У той час, коли в центрі міста вже два житлові будинки перебувають в аварійному стані, а міський голова, незважаючи навіть на рішення суду, не поспішає приймати їх до комунальної власності, потрапляння в десятку претендентів на звання «Міський голова року» виглядає більш ніж цинічно», - обурюються представники УНП: за їхніми словами мешканці будинку по вулиці Шевченка, 29 самостійно евакуюються з будівлі, у якій «тріщина з долоню вже буквально відокремила третину споруди».


Партійці  також нагадують, що дослідження Міжнародного центру перспективних досліджень зафіксувало на Луганщині один із найнижчих рівнів якості життя в Україні. «Тому незрозуміло, які «високі професійні і громадські досягнення» побачили у Луганського мера організатори конкурсу», - роблять висновок в обласній організації УНП.


Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75