Крокуючи через населені пункти трьох районів Рівненщини, учасники протесту заходили у двори місцевих мешканців та проводили з ними роз’яснювальну роботу проти добудови ХАЕС. Як і очікувалось, абсолютна більшість жителів Острозького, Гощанського та Здолбунівського районів не бажають, щоб неподалік їх житла з’явилися два нових ядерні енергоблоки.

 

Близько 18.00 години на центральному майдані Острога відбувся мітинг, до якого долучилося чимало мешканців районного центру. На мітингу із словом до місцевої громади звернулися голова обласної УНП Світлана НІКОЛІНА, голова Комітету національного порятунку України в Рівненській області Роман КОВАЛЬ, депутат Острозької районної ради Інна ГВІЗДА, мешканець Острога Віталій ВРУБЛЕВСЬКИЙ та інші.

 

Виступаючі повідомили, що «Верховна Рада може прийняти Закон про добудову ХАЕС виключно із погодженням про розташування блоків з органами місцевого самоврядування. А такого погодження вже кілька місцевих рад не дали. І до речі, жодна ще не схвалила добудову. Тож наразі законних підстав для добудови ХАЕС немає».

 

Увечері в рамках акції поблизу с. Вельбівне Острозького району було розгорнуто екологічний табір, учасники якого позиціонують себе як противники добудови нових ядерних енергоблоків на ХАЕС. Всі бажаючі можуть долучитися до екологічного таборування. Харчування та перебування в таборі – безкоштовні.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75