«Об’єднання демократичних сил проти сповзання країни до диктатури необхідне, але ні в якому разі не можна підмінювати живу роботу імітацією з допомогою нових, створених «згори» недієздатних структур», – так голова Дніпропетровської обласної організації Української народної партії Анатолій СОКОРИНСЬКИЙ прокоментував створення у Дніпропетровську комітету опору диктатурі.

 

Він навів приклад Комітету захисту України, «який існує (чи не існує) в тому ж складі, що й новостворений». «Я вже з ліку збився скільки утворено тих комітетів – і жоден нічого не робить», – зазначив СОКОРИНСЬКИЙ.

 

На думку політика, сьогодні події нагадують чергову спробу створити псевдодвопартійну систему – ПР та БЮТ. «Причому, обидві партії – олігархічні та проросійські (що черговий раз підтверджується виступом російського МЗС на захист Тимошенко), обидві не мають жодної ідеології, а лише бажання зайняти місце при кормушці», – зазначив голова Дніпропетровської УНП.

 

Нагадаємо, Комітету захисту України було створено у травні 2010 року. Установчий акт про його створення для координації спільних дій у відстоюванні національних інтересів країни підписали більше 10 опозиційних партій.


Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75