На  Сумщині розпочалася  нова хвиля  «полювання на неугодних посадовців». Так голова Сумської обласної організації  Української народної партії Сергій БУТКО  прокоментував звільнення депутата Сумської обласної ради Анатолія ТРОНЯ з посади начальника Охтирського міського відділу освіти.

 

Іще в середині липня цього року Анатолій ТРОНЬ через ЗМІ заявив про застосування проти нього психологічного та адміністративного тиску. Незважаючи на звернення групи депутатів облради до організації Freedom House, послів європейських країн, США та Канади щодо політичного тиску на ТРОНЯ, Охтирський міський голова усунув з посади «неугодного» керівника відділу освіти.

 

«Ще не вляглися емоції з приводу скандального звільнення регіоналами директора Державного архіву в Сумській області Геннадія ІВАНУЩЕНКА, як влада знайшла нову жертву, - говорить лідер сумської УНП. – Те, що під прицілом опиняються навіть депутати обласної ради, означає, що репресованим може будь-який чиновник, що ще не написав заяви про вступ до провладної партії».

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75