В охтирських підрозділах «Укрнафти» склалася критична ситуація, заявляють у Сумській  обласній організації Української народної партії. В УНП стурбовані небувалим  зменшенням обсягів бурових робіт і скороченням працівників.


«З кожним роком на Сумщині вводиться в дію все менше нових свердловин, за цей рік кількість співробітників управління бурових робіт скоротилося з 800 до 500 чоловік, більшість із яких також втратить роботу вже найближчим часом, адже багато вже зараз ходять тільки відмічатися раз на тиждень і отримують трохи більше половини окладу», - говорить голова Проводу обласної організації УНП Віталій ВОЛОЩУК.

 

«Якщо якихось десяток років тому Охтирка була лідером за соціально-економічними показниками в області і нафтовою столицею країни, то сьогодні вона перетворюється на справді депресивний регіон», - констатує політик.

 

Довідково. В Охтирці  і районі офіційно знаходяться три підрозділи «Укрнафти» - НГДУ «Охтирканафтогаз», Охтирське управління бурових робіт і Качанівский ГПЗ. Останніми роками показники роботи «Укрнафти» систематично погіршуються. За перші сім місяців 2011 року ПАО «Укрнафта» зменшила видобуток нафти на 4,1 %.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75