Українська народна партія вимагає від Верховної ради переобрати склад Національної комісії з питань телебачення і радіомовлення, бо та не втілює в життя стратегію розвитку національного інформаційного простору і не здатна об’єктивно оцінити, яке радіо хоче суспільство і кому треба віддавати перевагу на конкурсах. Про це йдеться у заяві УНП.

 

Причиною стало рішення Нацради з питань телерадіомовлення при розподілі ФМ-частот надати Національній радіокомпанії України лише одну хвилю, а решту – комерційним радіостанціям.

 

«Цей антидержавний крок нищить Українське радіо, не лишаючи йому простору для мовлення і розвитку, і тим самим відрізає доступ українців до інформації», – сказано у заяві.

 

В УНП також наголошують, що за відсутності Суспільного мовлення Національна радіокомпанія України фактично виконувала ці функції. «Тепер все менше людей мають можливість слухати Українське радіо: дротяні мережі занедбані, і єдиний шлях лишити українцям державне радіо – це переводити його на діапазон коротких хвиль», – сказано у заяві.

 

«Зовсім незрозумілим таке рішення виглядає з огляду на те, що останнім часом НРКУ освоїла мовлення на коротких хвилях, і подала дуже змістовну заявку на конкурс з інформаційним, дитячим та іншим соціальним мовленням, яке завжди підтримували», – зауважують в УНП.

 

Тож УНП звертається до Президента України із вимогою взяти під особистий контроль цю ситуацію.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75