У Запорізькій області (м. Токмак) знов ввели практику комендантської години для підлітків, які не досягли повноліття. Акція стартувала у рамках програми «Літо – 2011».

 

«Як на мене, то така акція навпаки дуже позитивно повинна вплинути не тільки на самих підлітків, а й на батьків та їх ставлення до пізніх прогулянок своїх неповнолітніх дітей», - ділиться враженнями голова Запорізької ОО УНП, Ігор Крушельницький.

 

За його словами, «такі міри були прийняти у зв’язку з погіршенням ситуації з приводу приведення малолітніх злочинців до кримінальної відповідальності, або до адміністративної, що стосується їх батьків чи опікунів». «Найчастіше закон порушують по декількох статтях: паління в громадських місцях та розпивання алкогольних напоїв», - зауважує пан Крушельницький, - «через це місцева влада вирішила взятися за вирішення проблеми більш суворішими методами, аніж просто профілактичні методи. Тепер батьків будуть наказувати гривнею».

 

На думку партійця, «це добра ініціатива, яка зможе зменшити показники дитячого хуліганства та, нарешті, позбавить жителів багатоповерхівок щонічних неконтрольованих гулянок під вікнами».

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75