Частина депутатів-українофобів – «регіоналів» і так званих позафракційних – знайдуть можливість потрапити до парламенту або за мажоритарними округами, або в складі партій з тією ж антиукраїнською сутністю. Водночас ідеологічні партії та справді народжені на Майдані політичні сили не мають жодного шансу перемогти у виборчій кампанії, яка по кишені лише олігархам.
Не можна забути й про те, що в Україні йдуть військові дії. Знекровлена українська армія відроджується в боротьбі за незалежність держави. Коштів не вистачає ні на обмундирування, ні на озброєння. В час, коли люди самі фінансують своє військо, витрата олігархами мільярдів гривень на виборчу рекламу та виплати членам комісій видається цинічною і несправедливою.
Українська народна партія вважає, що парламентські вибори, які суттєво не змінять складу Верховної Ради, та ще й під час війни, проводити недоцільно і недоречно.
Однак виборча кампанія оголошена. Тому УНП братиме участь у позачергових виборах до Верховної Ради та пропонуватиме свою програму захисту України.
При цьому ми заявляємо, що, разом з громадськими організаціями та активістами Революції Гідності, Українська Народна Партія висуває вимогу, щоб парламент, обраний всупереч волі Майдану на старій законодавчій базі, був переобраний через рік – після прийняття нового закону, який би забезпечив можливість якісного оновлення влади в державі і дав реальний поштовх до європейського розвитку України.

Ухвалено З’їздом УНП
Київ, 13 вересня 2014 р.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75