Позачергова сесія Луганської обласної ради, яка відбулася 6 липня на підтримку мовного закону Ківалова-Колесніченка, шокувала усіх, навіть недавніх симпатиків провладної партії. Про це розповіли в прес-службі Луганської обласної організації Української народної партії.
«По-перше, - розповідають партійці, - луганські обранці переконані, що в Україні не просто дорікають і принижують мільйони російськомовних громадян, звинувачують їх у відсутності патріотизму, а й в принципі відмовляють їм у праві захищати свої інтереси. Так, голова Луганської облради, відомий українофоб ГОЛЄНКО переконаний, що «довше мовчати у відповідь на безсовісну брехню і неповагу ми просто не маємо права». По-друге, луганські депутати хочуть довести не тільки Україні, але і всьому світові, що українська мова - це «цінність позаминулого століття».
«Але «крутіше» за ГОЛЄНКА цього разу був депутат Луганської облради, генеральний директор Луганської обласної держтелерадіокомпанії Родіон МІРОШНИК, який вважає, що діти, які навчаються українською мовою, в майбутньому складуть «недорасу» і будуть усього позбавлені», - кажуть обурені представники УНП.
«Отже, після подібних заяв луганських обранців годі сподіватися на якесь вирішення соціально-економічних питань в області, адже вся енергія цих псевдо-депутатів уходить на те, щоб погіршити ситуацію в країні, підірвати її з середини, розколоти народ. Таке відчуття, що влада Луганщини знаходиться не на території незалежної суверенної України, а десь загубилася на окраїні Росії, впала в кому і залишається у минулому столітті», - скаржаться партійці.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75