Міська влада, спираючись на накази управління освіти, мала намір ліквідувати КП «Луганська спеціалізована школа I-III № 19», поки не втрутилась прокуратура, назвавши дії посадових осіб управління освіти міської ради неправомірними. Про це розповіли в Луганській УНП, коментуючи дії посадових осіб управління освіти міської ради, які забороняють приймати в майбутньому навчальному році дітей в перші класи СШ № 19, як порушення закону.

 

«Як зазначив прокурор Луганська Ігор Редін, - повідомляють партійці, - управління освіти порушило відразу кілька нормативних актів. У тому числі, ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту», п.19 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затверджені постановою Кабміну, п.2 Наказу Міністерства освіти і науки України «Про прийом дітей у 1-і класи загальноосвітніх навчальних закладів».

 

«Крім того, - додають представники УНП, - порушено низку інструкцій про порядок прийому дітей до гімназії, ліцеї та спецшколи, а також принцип територіального обліку».

 

«Але чого можна вимагати від управління освіти міської ради, якщо сам Луганський міський голова Сергій КРАВЧЕНКО вважає, що в обласному центрі потрібно закрити 7 середніх шкіл», - запитують партійці.

 

«Мабуть, тому, на підставі виявлених порушень, Ігор Редін також зажадав від Сергія КРАВЧЕНКА усунути порушення законодавства про загальну освіту», - роблять висновок в обласній організації.

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75