Сумська влада ніяк не може змиритися з діяльністю патріотичного молодіжного табору «Коловрат» і продовжує з допомогою правоохоронних органів тиснути на його організаторів, дітей та їх батьків.

 

Як повідомили в обласній організації УНП, днями вже Сумська райдержадміністрація звернулася до прокуратури з проханням розібратися з молодіжним табором “Коловрат”, який організовує сумський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу і з’ясувати законність його розміщення біля села Ольшанка.

 

До цього наметове містечко, де проживають діти віком від 14 до 17 років, перевіряли  працівники санепідемстанції  разом із представниками міліції. А ще раніше, як додали в УНП, заступник голови Сумської облдержадміністрації Ігор Яговдик  намагався перешкодити проведенню на Сумщині цього табору.

 

Окрім того, в серпні 2011 року теж відбувалася спроба зриву ще одного заходу МНК – молодіжного табору “Відвага“. Тоді правоохоронці без жодних підстав переписали паспортні дані та зняли на відеокамеру всіх учасників молодіжного патріотичного таборування.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75