"Квасилівчани підтримують соціальні ініціативи Президента України", - такий банер за вказівкою Рівненської райдержадміністрації, розміщений над селищною радою Квасилова. Про це повідомив голова селищного осередку Української Народної Партії Павло ДУТКО. За його словами, цей банер провокативний і не відповідає дійсності.


"Тим, хто причетний до встановлення цього "витвору" потрібно було вказати прізвища людей, які підтримують соціальні ініціативи президента. Переконаний, таких в Квасилові знайдеться небагато. Писати ж подібні речі від імені усіх квасилівчан – просто некоректно", – зазначив політик.


"Подібний банер з відверто підлабузницьким змістом яскраво свідчить, що влада на місцях у нас ще й досі залишається не українською, а радянською за своєю сутністю та поведінкою. Що ж стосується соціальних ініціатив президента, то це – ніщо інше, ніж черговий передвиборчий піар Партії регіонів, який призведе до зростання рівня інфляції в Україні. Але станеться це уже після виборів", – вважає представник УНП.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75