Державного прапора України. Під час розгортання найбільшого прапора України  на майдані Свободи члени організації „Молоді регіони” почали встановлювати свої партійні намети.

 

Більше фотографій.

 

"Регіонівці" спровокували сутичку з активістами УНП, які прийшли підтримати акцію обласної організації УНП та у кількох місцях серйозно пошкодили синьо-жовте полотнище. При цьому близько десятка міліціонерів, які мали забезпечувати охорону громадського порядку, не втручалися у конфліктну ситуацію й не реагували на скарги громадян та депутатів Харківської обласної і міської рад.

 

У Харкові порвали найбільший прапор України. Відео 5 каналу.

 

Ригіонали зробили наругу над прапором України. Відео Василя Кисиленка.

 

За словами голови Харківської обласної організації УНП Василя ТРЕТЕЦЬКОГО, провокація була свідомо спланована і організована місцевим керівництвом Партії регіонів за сприяння харківської міліції. Тому вже сьогодні порушення громадського порядку з боку представників ПР і бездіяльність міліції він оскаржить до прокурора міста Харкова.

 

ТРЕТЕЦЬКИЙ також повідомив, що ще 10 серпня ц.р. Харківська обласна організація УНП подала повідомлення про проведення 20 серпня в 11.00 на майдані Свободи акції „Рідний прапор нас єднає”, а згодом в Інтернеті з’явилася інформація, що подібну акцію з розгортанням свого державного прапора планують і „Молоді регіони”.

 

Попри те, що захід регіоналів був запланований на неділю, 21 серпня, уже 20 серпня з 10 години ранку вони почали розгортати свій державний прапор. Координатором цього заходу був депутат Харківської міськради від ПР, керівник депутатської групи „Молоді регіони” Максим Мусєєв. Він же, за словами очевидців, керував і діями провокаторів.

 

Незважаючи на це, харків’янам вдалося розгорнути на майдані Свободи найбільший державний прапор, а по закінченні акції вони заспівали гімн України.

 

Акція „Рідний прапор нас єднає” зібрала у Харкові близько 200 осіб, після чого „бойовий” прапор, пошкоджений вандалами, було згорнуто і відправлено у Чернігів, де також відбудеться вшанування державного прапора.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75