«Заборонити марші проросійської неофашистської партії «Російський блок» у Києві, Одесі, Севастополі, Донецьку, Луганську та Миколаєві до так званого «Дня російської єдності», - вимагає Українська народна партія. На переконання голови Одеської обласної організації Української народної партії Андрія КАРПЕНКА, «марші будуть використані для пропаганди ідей знищення української державності та для роздмухування міжнаціональних та міжрелігійних конфліктів». Тож наразі він готує позов до суду.

 

Представник УНП вважає такі акції «справжнім викликом російського неофашизму українській владі». «Навіть прес-реліз цієї акції може розцінюватися як кримінальний злочин, адже містить заклики до порушення територіальної цілісності України та необхідності об’єднання «трьох російських братніх народів», що, відповідно до статті 110 Кримінального кодексу, карається позбавленням волі на термін до 5 років», - обурюється він.

 

З огляду на це КАРПЕНКО закликав правоохоронців та місцеві адміністрації «не допустити проведення акцій під російськими державними прапорами та прапорами російського царату».

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

04071, м.Київ,

вул. Верхній Вал 30А, 4-й поверх

Тел: (044) 425-21-15

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75