які безпосередньо пов’язані із гарантуванням порядку і безпеки (МНС, МВС, Пожежна охорона, лікарні тощо) закликає громадян Українська народна партія у зв’язку із прийняттям Верховною радою закону про засади мовної політики. Про це йдеться у Заяві, прийнятій Правлінням УНП.

 

 

Правління закликало також депутатів усіх рівнів - членів УНП - терміново ініціювати засідання місцевих рад щодо висловлення недовіри діям антиукраїнської більшості Верховної Ради України.

 

„Парламентська більшість проголосувала законопроект всупереч Конституції, законам України та з грубими порушеннями регламенту”, - заявляють представники УНП. Вони наголошують в Заяві, що “питання української мови в Україні носить принциповий характер: не буде рідної мови – не буде держави”.

 

В Заяві наголошується, що парламентська більшість продемонструвала свою антиукраїнську суть: фактично здійснила Конституційний переворот у парламенті. „Зараз настала саме та ситуація, коли потрібні рішучі дії народу для збереження суверенітету і незалежності”, - підсумовують представники УНП.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75