19 червня 2012 року колектив чернігівської районної газети «Наш край» звернувся до Президента України з проханням втрутитися у конфліктну ситуацію з засновниками газети – Чернігівською райдержадміністрацією та районною радою. Це означає, що районна влада проігнорувала:

 

 

позицію колективу газети щодо призначення нового редактора;

 

стурбованість обласного осередку Національної спілки журналістів України, який закликав «врахувати думку третього засновника газети – трудового колективу редакції». Авторитетна журналістська організація також висловила надію, що «при призначенні редактора засновники керуватимуться професійними якостями претендентів»;

 

заклик Чернігівської обласної організації Української народної партії до засновників «персонально зустрітися з колективом газети, відверто та толерантно обговорити кандидатури на посаду редактора. Вкрай важливо обговорити цю тему і з усіма фракціями районної ради, читачами району».

 

Враховуючи, що чинний Президент має набагато більше повноважень, ніж його попередник, позиція Голови держави у цьому конфлікті багато що прояснить для громадськості та журналістського співтовариства напередодні парламентських виборів. Це черговий тест на здатність влади цивілізовано і демократично у дусі європейських традицій розв’язувати конфліктні ситуації.

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75