«Щоб здійснити конституційний переворот, провладна більшість: Партія регіонів, КПУ, партія Литвина – відправила членів своїх фракцій в різні інстанції у вигаданих справах, і скориставшись їхніми картками, проголосувала за неіснуючий мовний законопроект», - заявив народний депутат України, перший заступник голови Української народної партії Іван ЗАЄЦЬ.

 

На переконання першого заступника голови УНП, «сьогоднішні події в парламенті довели, що режим Януковича – це маріонетковий інструмент у руках кремлівської влади». «Достатньо було вчора приїхати главі адміністрації президента Путіна Сергію Іванову і заявити, що закон про мови необхідний Україні, як парламентська більшість, відкинувши Конституцію і регламент, взялася виконувати вказівку Москви», - наголосив Іван ЗАЄЦЬ.

 

«Конституційний переворот, який відбувся сьогодні у Верховній Раді вкотре довів, що парламентською діяльністю в Україні керує кримінал», - вважає представник УНП. «Саме тому, ігнорується Конституція України, закони, народ і, навіть, свої ж подільники», - підсумував Іван ЗАЄЦЬ.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75