Так голова Луганської УНП Валентин ТКАЛИЧ пояснює причини переобрання мера міста Рубіжне, що на Луганщині, який поплатився за те, що не дозволили підняти у своу місті тарифи ЖКГ.

 

«На Луганщині вже нікого не дивує, що провладна партійна верхівка жорстоко карає тих, хто не виконує її вказівок чи то соратники по коаліції, чи однопартійці, - зауважив представник УНП. – Адже наша область стовідсотково підконтрольна так званому «хазяїну Луганщини» – Олександру Єфремову. І шаг вліво чи шаг вправо нічого гарного такому незалежному голові міста чи селища не принесе».

 

«У такий спосіб, - переконаний ТКАЛИЧ, - Партія регіонів мстить Костянтину Козюберді за те, що не дає вкрасти гроші.

 

За його словами, в місті Рубіжне мер-комуніст Костянтин Козюберда не дозволив депутатській більшості, яка представляє Партію регіонів, підвищити тарифи на воду (з 7.86 до 13 гривень за кубометр) і за це його відправили у відставку, незважаючи навіть на те, що це рішення незаконне і суперечить регламенту і Закону «Про місцеве самоврядування».

 

Крім того, рубіжанські бюджетники звинувачують депутатів-регіоналів у залякуваннях. Вони  стверджують, що депутати Рубіжанської міської ради від Партії регіонів змушували їх мітингувати проти мера Костянтина Козюберди перед сесією та наполягали на тому, що мера Козюберду в будь-якому випадку позбавлять посади і в подальшому займуться звільненнями тих, хто відмовиться проти нього виступати.

 

«Аналогічна ситуація, - розповідає ТКАЛИЧ, - склалася і в Кіровську, де депутати міськради від ПР «вставляють палки в колеса» меру-комуністу Ользі Куліш. У Кіровській міській раді 36 депутатів, з них 10 депутатів від КПУ. Рейтинг КПУ в Кіровську провокує конкуренцію ПР з міським головою - комуністом. Тому фракція ПР в Кіровській міськраді почала активну протидію Ользі Миколаївні, саботуючи виділення бюджетних коштів на капітальний ремонт і перешкоджаючи нормальному виконанню мером своїх обов'язків в цілому. Не виключено, що якщо найближчим часом не вжити заходів, то Ольгу Куліш може спіткати та ж доля, що і Козюберду та інших чесних керівників, які на посту міського голови намагавсяться стримувати натиск місцевих «царьків», озвірілих від неможливості викачати гроші з населення».

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75