Утиски та репресії проти Києво-Могилянської Академії – це частина спланованого сценарію дискредитації з подальшим закриттям провідного Вищого навчального закладу України, центру розвитку української мови, культури та науки. У цьому переконаний заступник голови Української народної партії Володимир ШОВКОШИТНИЙ.

 

Так політик прокоментував рішення Міністерства освіти і науки, молоді та спорту не виділити жодного бюджетного місця магістерській програмі "Журналістика" Києво-Могилянської академії.

 

«Дмитро ТАБАЧНИК навмисно зменшує кількість студентів ВНЗ, центру сучасної української освіти нового європейського типу, звідки студенти виходять з належним рівнем здобутої освіти, дипломами світового зразка і, що не менш важливо - справжніми патріотами, елітою України», – вважає заступник голови УНП.

 

Він наголосив, що «тиск та репресії проти цього навчального закладу виявляються не лише у зменшенні держзамовлення на спеціальність «журналістика»». «Міносвіти вже відібрало студентські гуртожитки Могилянки, в рази скоротило фінансування цього ВНЗ, через що вже закрито цілі курси та скорочено викладацький склад, скоротило державне замовлення на найбільш популярні серед абітурієнтів спеціальності», – перерахував політик.

 

«Захист Києво-Могилянської Академії від Міністерства освіти є дуже важливим, адже влада намагається знищити головний центр освіти та українства в Україні», – підсумував Володимир ШОВКОШИТНИЙ.

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75