Голова фракції УНП в облраді, активіст «Зарваницької громадської ініціативи» Володимир БОЛЄЩУК  ініціював перевидання  послання митрополита Андрея Шептицького «Як будувати рідну хату». Ініціативу підтримала фундація «Справа Патріарха Йосифа».

На думку Володимира Болєщука, послання Митрополита, яке написане у далекому 1941 році, залишаються актуальними і сьогодні. Ініціатор перевидання вважає, що  настанови послання є дороговказом для українського народу в непрості  для української державності часи, а самоорганізація населення, про яку писав Андрей Шептицький, в теперішній  суспільний момент є шляхом до порятунку.

Послання побачило світ з благословення митрополита та архиєпископа Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка.

"Думаючи про наше майбутнє, ми звертаємося до минулого і шукаємо ці дороговкази в минулому. «Зарваницька громадська ініціатива»  пропонує знайти ці  дороговкази в історії, в тих постаттях, які нас об'єднують, які нам дають натхнення. Такою людиною є наш митрополит Андрей Шептицький, він був лідером церкви, він був лідером нації", - зазначив Володимир Болєщук.

Активісти Зарваницької громадської ініціативи планують розповсюдити весь тираж видання по селах і містах області. Ініціювати обговорення ідей Митрополита Андрея в середовищі громадських активістів, молодіжних організаціях.

Володимир Болєщук вважає, що послання Шептицького – своєрідний заповіт для нащадків.

"Андрей Шептицький передбачив державну незалежність України. Він про це говорив тоді, коли українці перебували в мороку бездержавності. Він наш національний пророк, він наш духовний провідник. І книга “Як будувати рідну хату” - його заповіт нащадкам. Вона є нашим планом дій. І цей план неодмінно завершиться побудовою демократичного українського заможного і духовно зрілого суспільства", - сказав Володимир Болєщук.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75