Велетенська Диво-писанка, яка має взяти участь у Всеукраїнському параді вишиванок на День Незалежності України, вже втретє змінила своє місце розташування у Житомирі.

 

«Писанку виготовили та доставили в місто в рамках Всеукраїнського проекту, міській владі потрібно було лише організувати зберігання та розпис цього дива», - розповів голова управи Житомирської обласної організації Української народної партії Володимир КРАСОВСЬКИЙ.

 

За його словами, «замість того, аби прикрасити місто дивовижним виробом, представники влади від самого початку знаходили лише труднощі: спершу заявили, що у місті немає відповідних майстрів, потім – про нестачу коштів, далі – що велетенську писанку немає де зберігати та немає кому охороняти».

 

«Словом, цей національний символ виявився для міста якимось чужорідним тілом, який додав чиновникам лише головного болю, що, втім, і не дивно для влади, яка проводить «зарниці», будує пам’ятники радянській партноменклатурі та відкриває меморіальні дошки на їх честь», - підсумував представник УНП.

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75