«Приємно відзначити позитивну зацікавленість кримчан, коли вони бачать в Сімферополі та інших містах півострова намети «Наша Україна»  та отримують з рук агітаторів рекламну продукцію, -  так начальник кримського виборчого штабу «НАША Україна» Олег ФОМУШКІН прокоментував хід агітаційно-наметової виборчої кампанії 2012 року в Криму.

 

Політик розповів, що «партійні активісти через спецвипуски часописів "Народне слово" та "Україна молода" проінформували мешканців Криму про участь Союзу патріотичних сил "Наша Україна" у виборах. Кримчан зацікавили заяви лідера національно-демократичних сил Віктора  Ющенка, його оцінки нинішньої складної ситуації  в країні, що необхідно зробити, щоб подолати цей колоніальний режим».

 

Керівник агітаційно-наметової кампанії в Криму Василь ОВЧАРУК, зазначив: «Щодо симпатій чи антипатій громадян до Віктора Андрійовича та списку першої п’ятірки, було висловлено немало позитивного і негативного, але важливо те, що люди в Криму пам’ятають про Президента України (2005 р. – 2010 р.) В.А.Ющенка».

 

«Газети, агітматеріали, що пропонуються кримчанам,через намети, однопартійців, друзів, знайомих,  знаходять відгук у серцях людей. Ми переконані, що наші спільні зусилля пробудять навіть байдужих і виборці віддадуть свої голоси на перемогу національно-демократичних сил, серед яких є представники Нашої України, Української Народної Партії та Конгресу Українських Націоналістів», - підсумував Олег ФОМУШКІН.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75