Учора представники Луганської УНП взяли участь у молебні, який відслужив предстоятель Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук) у Церкві Царя Христа під час свого перебування в Луганську. Патріарх УГКЦ відвідав Луганщину вперше за 20 років, щоб відзначити річницю парафії. Про це повідомили в Луганській УНП.

 

За словами партійців, зустріч з такою видатною людиною не залишила нікого байдужим: парафіяни слухали настанови патріарха, який підкреслив, що зробить все, щоб спільнота розвивалося, і заповідав любити, піклуватися і втішати один одного в горі.

 

«Наша церква 20 років тому виходила з підпілля. Я повернувся сюди і побачив, що тут відбуваються чудеса, наприклад, ця церква», - звернувся до парафіян храму патріарх Святослав.

 

«Цікаво було дізнатися, - зауважили представники УНП, - що Блаженніший проходив у нашому місті військову службу. І навіть зустрівся зі своїми товаришами, з якими наприкінці 80-х - початку 90-х років служив у Ворошиловградському вищому військовому авіаційному училище штурманів (ВВАУШ) в медичній службі. І як колишнього військовослужбовця ВВАУШ луганські побратими нагородили предстоятеля УГКЦ медаллю».

 

На питання про взаємовідносини УГКЦ з УПЦ МП та УПЦ КП, іншими конфесіями о. Святослав відповів: «Історія нашої церкви дуже складна. Сьогодні є бажання мати єдину церкву, ми в авангарді взаєморозуміння і миру. Повинна бути спільність між конфесіями. У мене хороші стосунки з усіма. З мого боку двері відкриті. У регіонах є деяке непорозуміння, для подолання цього потрібен час».

 

По завершенні глава УГКЦ вручив почесні грамоти тим, хто активно допомагав у становленні на теренах Луганщини даної конфесії.

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75