Суддя Петро ГРАБОВИЙ визнав, що ніякого правопорушення у діях координатора Ради опозиційних сил Черкащини Леоніда ДАЦЕНКА під час проведення акції не було. Тож ДАЦЕНКА звільнили від відповідальності.

«Пояснення одне: рішення суду про заборону проведення мітингу на момент проведення акції не набуло законної сили. І ті звинувачення, які три тижні складала міліція і прокуратура, були шиті білими нитками. Більш того, крім заявки на проведення акції, що була оскаржена, у нас було ще три неоскаржені заявки щодо проведення акції. Тож суддя міг хіба що винести попередження. Але він не зробив цього, бо ми діяли правильно», – зауважив лідер обласної організації УНП.

«Влада продовжує  практику політичних переслідувань опозиційних сил та їх лідерів. Щоб відвернути увагу громадськості, зокрема черкащан, від провальної соціально-економічної політики уряду азарових-табачників та місцевої команди «тулубівців», йде пошук «ворогів народу» та залякування опозиції і простих громадян. Адже нинішня антинародна, антиукраїнська влада боїться публічних виступів громадян, які щодня переконуються у її неспроможності, недієздатності щодо виконання обіцянок «покращення життя вже сьогодні». Наростають протестні настрої, збільшується невдоволення черкащан діями влади. Отож, нинішні владці взяли на озброєння сталінські методи залякування, тиску, нагнітання загального страху. Нещодавно відбули три дні адмінарешту наші молоді колеги з опозиції – Ігор СИЧОВ та Сергій МАРЧЕНКО. Сьогодні через суд тиснуть на мене, нібито за порушення організації та проведення акції протесту 24 травня ц.р. Завтра придумають, що ми займаємося рекетом, збираючи по гривні на дорогу Сергію ТУЛУБУ в Харцизьк, післязавтра – скажуть, що ми хотіли насильно захопити приміщення державної установи…

Таким чином, «сама влада демонструє свій переляк діями об’єднаної опозиції, нашою згуртованістю, нашим наступом на захист соціальних, економічних та політичних прав черкащан. Отже, ми на правильному шляху і ніякі переслідування, тиск та залякування не відвернуть об’єднану опозицію Черкащини з нього», - наголосив Леонід ДАЦЕНКО.

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75