Саме таку назву має нова книга просвітянина, громадського діяча, журналіста, депутата Новгород-Сіверської районної ради та голови районної організації Української народної партії Бориса Домоцького. 15 березня 2012 року він представив її в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г.Короленка разом з іншими авторами серії книг «Європейське місто».


«Новгород-Сіверський – європейське місто» належить до серії науково-популярних видань, присвячених огляду міст та містечок Чернігівщини, що мають давню історію, з точки зору їх європейської ідентичності. Автор видання Борис Домоцький викладає власне бачення виникнення та розвитку міста, досліджує його в загальноєвропейському контексті. Видання не є хронологічним викладом подій. Це, скоріше, нариси історії старовинного міста, в якому минуле тісно переплетене з сучасним. Підготовка видання здійснюється в рамках проекту Сіверського інституту регіональних досліджень «Продовження діяльності існуючого Центру європейської інформації в м. Чернігів" за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».


У книзі використано фото автора, старовинні фото XIX ст., а також матеріали сайту «Новгород-Сіверский історико-культурний музей-заповідник «Слово о полку Игоревім».


На зустрічі в обласній бібліотеці також були представлені подібні видання 2011 року: «Козелець – європейське місто» (автори – Тамара Чумак, Любов Шара), «Семенівка – європейське місто» (автори – Олександр Бичков та Сергій Гузоватий) та «Європейські традиції міського самоврядування в Україні» (упорядник, кандидат історичних наук, директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади Володимир Бойко).

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75