«Закон про двомовність - інструмент Росії в боротьбі за відродження імперії», - таку думку висловив під час зустрічі з громадськістю Луганська в Українсько-канадському центрі «Відродження» відомий український дисидент, політик, правозахисник та громадський діяч, народний депутат України, письменник Левко Лук'яненко, який днями відвідав Луганськ.

 

Присутні, серед яких були і активісти Луганської УНП, в основному говорили про важку ситуацію в країні, про боротьбу з корупцією і захист української мови.

 

За словами Левка Лук'яненка, закон, який надає російській мові в Україні статусу другої державної - це потужний інструмент Російської імперії в боротьбі за відновлення її колишньої величі.

 

«Я категорично проти надання російській мові статусу державної. Російська політична еліта не відмовилася від думки повернути Україну під владу Москви. Вони намагаються посіяти серед українців недовіру в остаточність нашої незалежності, у можливість побудувати свою справедливе українську державу», - зазначив Левко Лук'яненко.

 

Левко Григорович згоден з тим, що все українське населення двомовне. «Тому з точки зору справедливості, треба, щоб російськомовні громадяни вивчили українську мову, і тоді двомовність буде мати справедливий характер», - резюмував гість.

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75