Європейські уряди і організації до цього часу допомагають Україні тільки заради того, щоби стримати агресію Росії, але довіри до української влади у них не так багато.

Ідея поступового виселення Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного зі Львова якнайтісніше пов’язана з будівництвом елітного житлового кварталу на території колишнього заводу «Львівприлад», – заявляє голова Львівської обласної організації Української народної партії, заступник голови УНПОльга Давид.

3 грудня 2016 року відбувся ХХ з’їзд Української народної партії.

Під час з’їзду делегати наголосили на необхідності нових підходів до партійного будівництва, з метою створення на юридичній базі УНП сучасної правоцентристської політичної сили європейського зразка.

Делегати конференції Полтавської обласної організації Української народної партії 26 листопада обрали головою організації Дмитра Слободянюка.

Дмитро Слободянюк – знана на Полтавщині людина, адже 30 років він викладає філософію в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г.Короленка, тож у кожній школі області працюють його колишні випускники.

Новий очільник полтавської УНП – член партії з 1999 року, пройшов усі щаблі партійної кар’єри в області: був головою первинного осередку, керував районною і міською організаціями партії.

В ефірі передачі «Чим живе область» на телеканалі «Миколаїв» Заступник голови УНП, голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко розповів про актуальні питання життя Кривоозерщини.

Розмова йшла про підготовку району до осінньо-зимового періоду, проблеми з ремонтом доріг, впровадження програм енергозбереження, здобутки в соціально-гуманітарній сфері та досягнення в аграрному комплексі.

Вже чверть сторіччя Україна – незалежна держава. Окроплена кров’ю героїв-українців, омріяна дідами і прадідами  Незалежність України до сьогодні потребує захисту і сильної волі політиків, сміливості і відваги воїнів, любові і патріотизму кожного українця.

Нехай цей день буде для нас не лише радісним Днем народження держави, а й днем пам’яті та вшанування подвигів усіх борців за Свободу, Незалежність та Соборність України, нагодою для кожного українця задуматися про свій власний внесок у розвиток сучасної і сильної нації, проявити національну свідомість і усвідомити власну відповідальність за майбутнє України!

 

Цінуймо найвизначніший здобуток українського народу - незалежну державу!

 

Бережімо, поважаймо, віддячуймо кожного українця і українку, які присвячують своє життя моральному, інтелектуальному, культурному, економічному розвитку нашого народу!

 

Молімося за сміливих, мужніх і сильних захисників нашої України!

 

Будьмо щасливі у своїй рідній Україні!

 

Слава Україні! Героям слава! 

Життям своїх найкращих синів Україна платить за безпеку в Європі. Сумно і прикро, що Польща, встромляє ще й свій ніж у спину знесиленої протистоянням рашистському геноциду українців. До цього часу українці знали і вірили, що мають справу з сучасною, сильною, толерантною, великою християнською польською нацією, здатною любити, пробачати, поважати правду, будувати мир і захищати спокій. Разом з поляками ми переживали в часі Смоленської трагедії, бо знаємо, що таке біль втрати національної еліти, яка є основою життя і розвитку нації. Ми називали Польщу адвокатом України в Європейському союзі, а насправді вона виявилася прокурором у сфабрикованій політиками справі проти української нації.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

04071, м.Київ,

вул. Верхній Вал 30А, 4-й поверх

Тел: (044) 425-21-15

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75