Визнання УПА було б найбільш вчасним десять років тому

14 жовтня 2005 року фракція Української народної партії внесла в зал засідань Верховної Ради мільйон підписів за визнання воїнів УПА учасниками національно-визвольних змагань, зібраних у всій Україні впродовж близько півроку,

після того, як Президент Ющенко 9 травня 2005 року закликав ветеранів до примирення, а пані Тимошенко заявила на телебаченні, що, перед визнанням, треба ретельно перевірити кожного воїна УПА, так би мовити, на “справжність”. УНП вирішила довести новим лідерам нації, що примирення вже відбулося і оголосила акцію "Вимагай справедливості", яка тривала півроку з 23 травня 2005 року.


Багато політиків називали акцію збору підписів політичним піаром. Хто будь-коли збирав підписи в таких кількостях, знає, наскільки це важка робота. Однак УНП взялася за неї, усвідомлюючи, що це був єдиний спосіб вплинути на Президента й уряд Тимошенко, та за гарячими слідами помаранчевої революції провести закон про визнання УПА. Власне, українці підписувалися під зверненням до Президента і Прем’єр-міністра з вимогою виступити із законодавчою ініціативою, внести цей закон у Верховну Раду та раз і назавжди стерти всі наклепи, звинувачення, образи, якими безкарно “обдаровували” воїнів УПА деякі публічні політики. Раз і назавжди припинити маніпуляції представників комуністичної ідеології та проросійських політичних сил. На жаль, цей тест на українськість не пройшли ні Президент, ні тодішня прем’єрка Тимошенко, ні тодішня Верховна Рада з її реальною помаранчевою більшістю.

К-ть переглядів 7692
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

3 коментарі

 • GongBok
  Автор GongBok П'ятниця, 03 лютого 2017 22:21 Коментувати

  Wonderfully! Я думал what to introduce myself unsightly. Визнання УПА було б найбільш вчасним десять років тому
  http://www.gorodservis.ru/nazvan-daewoo.html
  But published apply like the hand of a professional.свободный ремонт холодильников Воробьевы Горы In General on the street extremely pleasant weather conditions. Good luck .

  Поскаржитись
 • LokBok
  Автор LokBok Четвер, 02 лютого 2017 16:52 Коментувати

  Amazing! Я думал что will be ugly. Визнання УПА було б найбільш вчасним десять років тому
  http://007.dmrexpress.ru/news47.html
  However released apply as modernism.http://007.dmrexpress.ru/avtoregistrator_Texet-DVR-571G_otzivi.html In General on the street extremely pleasant air for walking. Happy destiny !!!

  Поскаржитись
 • Тарас
  Автор Тарас Вівторок, 14 квітня 2015 15:30 Коментувати

  Було дуже добре, якби ця інформація стала відома вашим друзям і друзям друзів, через Їі поширирення на ваших сторінках у фейсбуку. Адже це не лише історія УНП, а новітня історія України, точніше її уроки.

  Поскаржитись

Прокоментувати:

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

04071, м.Київ,

вул. Верхній Вал 30А, 4-й поверх

Тел: (044) 425-21-15

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75