Мета партії

Сильна та Незалежна держава

УНП прагне збудувати сильну державу, з власним конкурентоспроможним виробництвом

Політика партії

формується знизу вверх

Програма та політика Української Народної Партії формується не керівництвом партії, а її членами.

З почуттям

відповідальності за нашу державу

Ми претендуємо на довіру наших співвітчизників і прагнемо до провідної політичної ролі в Україні

 • 234

  Подолання кризи

  УНП має чітку програму виведення економіки країни з кризи і сприймає владу не як самоціль, а як інструмент виконання своєї програми.

 • 234

  Чесна виборча система

  УНП пропонує вибудувати виборчу систему, яка дозволить формувати владу з середовища народу, яка працюватиме на народ, розуміючи всі його потреби і проблеми.

 • 234

  Європейська модель

  УНП пропонує перейти до європейської моделі врядування з реальною децентралізацією влади і передачею у розпорядження місцевого самоврядування 80% бюджету.

 • 234

  Відповідальна влада

  УНП пропонує встановити систему стримувань і противаг через виборність ключових посад у владі, а також прокурорів, суддів, правоохоронних органів на місцевому рівні, які можуть бути відкликані у разі неналежного виконання своїх обов'язків.

 

«Працівники комунальних служб міської ради «закривають очі на численні факти опоганення пам'ятників історії, культури та архітектури міста», - заявили представники УНП та декількох інших політичних партій і громадських організацій. Відповідна заява була надіслана на ім'я Одеського міського голови Олексія Костусєва.

 

В історичному центрі міста був проведений моніторинг, в результаті якого зафіксовані спаплюжені фасади будинків: будівля Управління економіки та промислової політики, будинок Анатра, пам'ятник отаману Головатому, Одеська Філармонія, Синагога, будинки по вул. Дерибасівській, Троїцькій, Пушкінській, Катериненській тощо.

 

Одесити наголошують, що був здійснений лише поверхневий огляд міста. Справжній маcштаб цього «стихійного лиха» набагато більший. «Вражає той факт, що одеська міська влада жодним чином не реагує, та не втручається в цю ситуацію», – йдеться у заяві УНП.

 

Але замість того, щоб ліквідувати забруднення фасадів, невідомі люди навпаки залізли на приватний балкон на вул. Дерибасівській, 20 для того, щоб зафарбувати напис «Слава Україні» та художній розпис, що оточує її. В УНП зазначають, що це сталося «за наказом голови райдержадміністрації Приморського району – ставленика партії «Родина» Івана Пастушка».

 

Не треба зайвий раз нагадувати, що Одеса є туристичним центром, який щодня відвідують тисячі туристів, багато іноземних гостей – бізнесменів та комерсантів, культурних, наукових, громадських діячів.

 

Вищенаведені факти завдають непоправної шкоди іміджу міста, як культурного, туристичного центру України, а також ганьблять честь української держави.

 

Громадськість вимагає негайно вжити належних заходів з ліквідації цього ганебного явища, та зобов'язати відповідні служби сумлінно виконувати свої обов'язки перед жителями міста.

Наша ціль

Забезпечити кожній людині свободу в рамках права та сприяти її волі до праці, утвердження особистості у самовизначеному житті

 

Більше...

Ми прагнемо

Побудувати в Україні демократичну державу європейського типу

 

Більше...

Ми жадаємо

Побудувати в Україні екосоціальну, конкурентноспроможну ринкову економіку, яка забезпечила б високі стандарти життя людей на рівні розвинутих країн світу

 

Більше...

Ми будемо

Зміцнювати українську політичну націю, сприяти національно-духовному відродженню

 

Більше...

Ми хочемо

Домогтися оптимального для нашого народу входження України до Європейського Союзу, Організації Північноатлантичного Договору та світового співтовариства розвинутих країн.

 

Більше...

Партійна позиція

Бажаєте вступити в партію?

Приєднуйтеся до команди Української Народної Партії вже сьогодні

Приєднатися

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Інститутська, буд. 24/7 офіс 7

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75