" Я вже переживаю за те, щоби вберегти південно-східні регіони України. Ніякого "покращення" у Криму після референдуму  не буде. Крим стане щонайменше Абхазією. Влада нас здала. Тепер головне щоби вберегти від наступу Росії на Україну зі сходу та півдня, " - зазначив Олег Фомушкін.- " Якщо зараз Путін не атакуватиме Україну зі сходу та півдня, то він відкладе це на рік-два. Але це у нього в планах є.  Адмірал Кабаненко чітко виклав цей план. Він є цей план. Аби цього не сталося потрібно готуватися, мобілізувати країну, відновлювати військову структуру в Україні, готуватися до оборони.

Треба повністю перекрити кордон з Росією - скажімо, посилити ділянки колючим дротом і т.і. І ввести суворий паспортний режим. І робити потрібно це негайно.

Україна має негайно заявити про бажання вступити до НАТО. Якщо НАТО не хоче нас приймати (як у 2008 році з ПДЧ), тоді ми маємо говорити про можливість відновлення ядерної зброї. Ми маємо "тиснути" на Захід: або ви нас приймаєте до НАТО або ми будемо створювати ядерну зброю. Адже вони не виконали умови Будапештського меморандуму 1994 року. У нас немає іншого вибору як захистити себе від агресії Росії.

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75