В Івано-Франківську розпочався другий етап акції «Ми не продаємо товари madе in Russia» і стартувала акція «Українцем бути круто!» – як протест проти окупації російськими військами українського Криму.

     14 продуктових магазинів, які входять до трьох великих торговельних мереж Івано-Франківська зняли з полиць товари російського виробництва, замінивши їх українськими аналогами. Це відомі торгові марки алкоголю, чаїв, побутової хімії.

   Водночас в Івано-Франківську міськвиконком та міський рекламно-інформаційний центр оголосили про початок акції «Українцем бути круто!» Акція передбачає заходи для популяризації національної символіки, одягу, україномовної літератури.

     На щотижневій оперативній нараді у міськвиконкомі міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус  також закликав керівників апаратів та всіх мешканців міста бойкотувати товари Росії.

  Натомість - підтримувати українське, адже сусідня країна достатньо боїться економічного тиску.

«Маємо створити такий тиск. Купуючи українське та продукцію країн, які підтримують нас у найважчий час», - резюмував  голова Івано-Франківської обласної організації Української Народної Партії  Віктор Анушкевичус.

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75