14 березня в Чернівцях представнкии 12 опозиційних партій Буковини підлписали Угоду про спільні дії на майбітніх парламентських виборах. Зокрема, Українська народна партія, партія “За Україну”, ВО «Батьківщина», Народна Самооборона, НРУ, Наша Україна, Реформи і Порядок, УДАР Кличка, Фронт Змін, ВО «Свобода», Громадська позиція та Блок Національних Сил Буковини.

Як наголосили підписанти, “основною метою підписання Угоди є координація дій опозиційних сил щодо боротьби з режимом Януковича, повернення країни на демократичний шлях розвитку, припинення політичних репресій та забезпечення проведення вільних та чесних виборів”.

В Угоді наголошується, що єдиним опонентом для об’єднаної опозиції є чинний режим і ті політичні сили, які його уособлюють,тому опозиція відмовляється від публічної взаємної критики та декларує принцип взаємоповаги та взаємного непоборювання між опозиційними політичними силами.

Спільні зобов’язання :                                                                                                         
-всіма можливими способами захищати свободу та права жителів Чернівецької області;
-відстоювати принципи демократії та верховенства права ;
-не допускати реалізації нищівних для українського народу « реформ »;
-узгоджувати позицію і спільні політичні принципи, підходи та дії на всіх рівнях
місцевих рад Чернівецької області ;
-координувати дії, спрямовані на підготовку та проведення чесних та прозорих виборів та недопущення фальсифікацій голосування і спотворення волевиявлення громади.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75