14 жовтня Одеська обласна організація Української народної партії разом з представниками демократичних партій та громадських організацій провели мітинг, спрямований проти політичних репресій в Україні. Звернення учасників мітингу до Президента України вручили  голові обласної державної адміністрації для передачі Президентові.

 

Демократична громадськість Одещини висловила занепокоєння політично заангажованим судовим процесом над Юлією ТИМОШЕНКО та вироком Печерського суду.

 

«Те, що сьогодні відбувається в Україні, нагадує часи радянської диктатури, а не відкритий демократичний процес в країні, яка прагне зайняти гідне місце в сім’ї європейських народів», - говориться у зверненні.

 

Одесити застерігають владу, що її політика «неминуче призведе до жорстких економічних санкцій з боку демократичних країн світу, і, як наслідок - до повної міжнародної ізоляції нашої держави», що спричинить «подальше зубожіння народу, тотальне безробіття, віддалення від демократичних стандартів, громадське протистояння, розкол суспільства».

 

Учасники мітингу закликали Президента як гаранта Конституції забезпечити захист конституційних прав громадян, відновити імідж України шляхом негайного звільнення Юлії ТИМОШЕНКО та припинити силове свавілля, знущання над законом, свободами і правами людини.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75