Перелік тих, кому заважає Чорноморський флот Росії в Криму надав голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН Міністру закордонних справ України, який днями заявив, що його міністерство не бачить проблеми в присутності іноземного  флоту в Севастополі.

 

«Дуже добре бачить шкоду міністерство економіки України, оскільки воно змушене щороку надавати Севастополю майже 150 млн. грн. на компенсацію втрат доходів внаслідок розміщення ЧФ РФ», - заявив ФОМУШКІН.

 

За словами представника УНП, «шкоду добре бачить і міністерство культури та туризму, оскільки із-за «фактора флоту» в Криму відпочиває лише 20% від потенційно можливих туристів, а в Севастополі, внаслідок суцільної мілітаризації, внесок туристичної галузі до бюджету складає лише 7%».

 

«ЧФ РФ також явно зашкоджує Міністерству екології, - наголосив ФОМУШКІН. – Адже  нагромадження нафтопродуктів навколо базування флоту у 180 разів перевищує гранично допустиму концентрацію, а кораблі і берегові частини щоденно скидають в море тисячі тонн неочищених стоків». Політик розказав, зокрема, про «звалища хімічних відходів переважно від діяльності Чорноморського Флоту, які тривалий час утворювались на прибережному шельфі – на захід від Севастополя («Херсонеське звалище»), 49 одиниць в акваторії селища Чорноморське,  11 - у Керченській протоці, 1 – у Феодосійській затоці, 66 - на узбережжі Алупки, 60 у районі «Ластівчиного Гнізда», 70 – в районі Алушти, 80 – в районі Балаклави, 65 – біля мису Лукулл».

 

В цілому, за словами ФОМУШКІНА, перебування Чорноморського флоту Російської Федерації завдає Україні економічної шкоди у приблизно 10 мільярдів доларів США через стагнацію туристичного і економічного розвитку Криму та Севастополя.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75