За словами голови координаційного центру швидкого реагування, депутата обласної ради Юрія Романюка, БТР перевезуть у місце дислокації "Айдару" під Луганськом на спеціальному транспорті.
    «Він буде запакований бронежилетами, продуктами харчування та гуманітарною допомогою для військовослужбовців», – повідомив Романюк.
Бронетранспортер – власність підприємця з села Пістинь Косівського району Петра Третяка.
Два роки тому чоловік придбав БТР на аукціоні у Хмельницькому.
    «Він мав іти на металолом, і мені стало його шкода, – розповідає Петро Третяк. – Я сказав, що куплю його, якщо будуть документи. Після цього мені зробили документи на 10 років за дорученням на право продажу. Оформили 2013 роком, хоча БТР виготовлений десь у 80-х роках».
Підприємець придбав бронемашину без бойової башти, у занедбаному стані. Згодом відремонтував її, а як почалися бойові дії на Сході, вирішив подарувати українським військовослужбовцям.
    «Я через Інтернет вийшов на Міністерство оборони України з пропозицією передати БТР батальйону «Айдар». Після цього заступник командира батальйону зв’язався з міським головою Івано-Франківська Віктором Анушкевичусом», – розповідає Третяк.
Анушкевичус погодився особисто передати БТР «Айдару».
Зараз, зазначає Петро Третяк, вирішується питання транспортування броньованого автомобіля на Схід.

http://kurs.if.ua/news/meshkanets_kosivshchyny_podaruvav_batalyonu_aydaru_btr_2128.html

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75