Він відзвітував також за свою роботу на посаді міського голови Івано-Франківська і наголосив, що в умовах обмеженого ресурсу потрібно було визначати пріоритети. Для себе таким пріоритетом він обрав медичну галузь. І справді, протягом 2006-2013 років видатки на харчування та медикаменти зросли у 3 та 2,5 раза відповідно, а капітальні вкладення у медицину міста протягом цього періоду склали понад 80 млн. грн., що в 7 разів більше, ніж за попередні 15 років незалежності України.

У 2011 році проведено капітальний ремонт педіатричного відділення № 5 міської дитячої клінічної лікарні по вул. Хоткевича, яке обслуговує близько 4 тис. дітей. У мікрорайоні Пасічна у 2011 році відкрито підстанцію № 4 швидкої невідкладної медичної допомоги, де постійно чергує дві машини.У ЦМКЛ завершено капітальні ремонтні роботи з побудови дренажної системи. Проведено капітальний ремонт підвальних приміщень, які відтепер не затоплюються. Завершено будівництво нового в’їзду до лікарні.

 

 

 

 

 

 

«Я не буду сіяти гречкою, як це роблять мої опоненти. Хочеш допомагати – роби це постійно, а не лише перед виборами. Ніхто ніколи не почує від мене жодного поганого слова пор того чи іншого конкурента на виборах. Якщо ж людина йде на вибори з «чорним» піаром, значить вона не має про що говорити. А я маю з чим йти до людей. У медичній галузі зроблено дуже багато. Ця робота, на перший погляд, непомітна і стосується лише тих, у кого проблеми із здоров’ям. Але саме ця робота допомогла зберегти життя багатьох мешканців міста», - наголосив Віктор Анушкевичус.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75