Учасники форуму не розгубилися і колоною вирушили до представництва Президента України в Криму й провели захід просто неба. Під час ходи лунали гасла: «Слава Україні!», «Крим це Європа!», «Банду геть!».

Групка маргіналів з Партії регіонів, партії "Руська єдність", Компартії України з партійною символікою та плакатами проти Євромайдану намагалися завадити проведенню заходу, вигукуючи україноненависницькі гасла. Голова Кримської організації Української Народної Партії Олег Фомушкін заявив:  "Поки при владі Янукович про зміну системи і годі думати. Зміна системи влади повинна відбуватися через перевибори Президента та українського парламенту".

У роботі форму взяли участь близько 300 представників кримських організацій Української Народної Партії, Конгресу українських націоналістів, Руху, громадських організації та Меджлісу кримськотатарського народу.  Учасники кримського форуму ухвалили резолюцію, в якій є вимога про розпуск парламенту автономії, який, на думку учасників форуму, дестабілізує суспільно-політичну ситуацію у Криму, й притягнення до відповідальності депутатів, що робили сепаратистські заяви.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75