Активісти Рівненської обласної організації Української Народної Партії взяли участь у акції протесту з приводу призначення прокурором області Сергія Кубрака.

   Як домовлялася громада області, всі призначення мали б відбуватися за погодженням з громадськими активістами рівненського Майдану. Проте призначення прокурора області відбулося дуже швидко, і на засіданні люстраційного комітету він не погодився заповнити люстраційну анкету і не приніс декларацію про доходи, як того вимагали громадяни.

  Наразі активісти вимагали від прокурора написати заяву на звільнення, оскільки він не пройшов погоджену процедуру. Проте Кубрак вважає, що написання заяви продемонструє його слабкість. На зустріч прийшов голова обласної адміністрації Сергій Рибачок, який вважає, що на призначення прокурора не впливає ніхто, і треба дати можливість людині попрацювати. Громадські активісти вирішили, що розмова буде продовжена пізніше, після засідання люстраційного комітету сьогодні о 16 годині - повідомляє заступниця голови УНП, голова Рівненської обласної організації УНП Світлана Ніколіна.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75